Arsenal zaprezentował dziś swoją Away koszulki piłkarskie na przyszły sezon, z dominującą na żółto grafiką współczesnego „zielonego banana”. Gracze Arsenalu również noszą nowe koszulki, by je promować, przystojnego Mesuta Zazila, śmiechu Alexandre Lacazette, a Pierre-Emerick Aubameyang jest zabawny. Niech Arsenal Jersey stanie się pełen witalności, fani będą chcieli kupować.

Znaczenie Arsenal's Away Jersey leży w przeszłości i przyszłości. Wierzę, że wszystko jest warte czekania. Reklama obejmowała również dołączenie do gwiazdy koszykówki Jamesa Harden, który jest również fanem piłki nożnej i jest bardzo szczęśliwy, aby nosić ubrania piłkarskie. Zrobił własny, spersonalizowany numer 13 Koszulka Arsenal i odwiedził londyński Emirates Stadium, aby spełnić swoje marzenie o piłce nożnej. Arsenal zawsze był ulubionym klubem piłkarskim Jamesa Harden'a, a promowanie koszulki Arsenalu to wielki zaszczyt.

Koszulka Arsenal's zapewnia ludziom poczucie prostoty i hojności, ale bez utraty elegancji przynosi przystojnych mężczyzn i ducha. Czerwone i białe koszule w domu są również popularne wśród większości fanów, ale dają ludziom różne style mody w prostocie. Posiadanie koszulki Arsenal to cel, którego pragnie wielu fanów i radość, którą cieszą się podczas gry.